Dzień Kobiet w Stokrotce. Rękodzieło, poczęstunek i niesamowity recital Karoliny Karpińskiej

7 marca w Spółdzielczym Ośrodku Kultury obchodziliśmy wyjątkowe święto – Dzień Kobiet. Uczestnicy wydarzenia mogli kupić przygotowane przez wystawców upominki, biżuterię, kosmetyki. Obchody zakończyliśmy emocjonalnym recitalem Karoliny Karpińskiej

Kto był, ten wie, że wcale się nie nudziliśmy! Podczas imprezy goście mogli zakupić kosmetyki przy stoisku AVON, świece sojowe firmy Looks Yummy czy biżuterię przygotowywaną przez Annę Dzieweczyńską. Oprócz okazji zakupów na przybywających czekał również słodki poczęstunek i przysłowiowa lampka wina.

Od godziny 18:00 kojący głos wokalistki, która pierwsze kroki stawiała właśnie w naszym ośrodku – Karoliny Karpińskiej. Przy akompaniamencie Bartłomieja Dudzińskiego, wyśpiewała znane i lubiane przez wszystkich przeboje. Pojawiły się takie hity jak Big in Japan, Fly me to the moon czy Lubię być szczęśliwa.

To zdecydowanie był wyjątkowy wieczór! Serdecznie dziękujemy Paniom, które zdecydowały się na obchody swojego święta właśnie u nas, a także Panom, którzy im towarzyszyli.

Do zobaczenia!