MAMY To! Zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Mamy

Dzień Matki to jeden z najpiękniejszych dni w roku – pełen miłości, ciepła i wdzięczności. Z tej wyjątkowej okazji Spółdzielczy Ośrodek Kultury „Stokrotka” serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, a w szczególności wszystkie Cudowne Mamy wraz z rodzinami, na plenerowy koncert zatytułowany „MAMY To...”.

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 29 maja o godzinie 17:30.

Spotykamy się w urokliwym otoczeniu przyrody na Dużym Blankuszu (Mini amfiteatr). Wspólnie stworzymy niezapomnianą atmosferę pełną muzycznych wzruszeń i radości!

W bogatym programie artystycznym wystąpią:

  • Utalentowani Soliści Małej Akademii Wokalnej,
  • Niezawodny i pełen energii Zespół Lokalne Babki,
  • Wspaniali artyści: Karolina Karpińska oraz Szymon Piątkowski.

Muzyka, uśmiech i moc serdecznych życzeń – gwarantujemy, że to popołudnie na długo zapadnie w Państwa pamięci. Zabierzcie ze sobą dobre humory, bliskich i spędźmy ten czas razem!

Uwaga: Prognozy pogody nas nie przerażają! W przypadku deszczu koncert zostanie przeniesiony pod dach – zaprosimy Państwa do sali widowiskowej SOK „Stokrotka”.

Wstęp wolny. Do zobaczenia!