MAMY To! Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Mamy za nami

To było popołudnie pełne wzruszeń, uśmiechu i genialnej muzyki! 29 maja o godzinie 17:30 Mini amfiteatr przy Dużym Blankuszu wypełnił się po brzegi mieszkańcami, którzy wspólnie postanowili świętować Dzień Mamy.

Pogoda nas nie zawiodła – słoneczne, ciepłe niebo stworzyło idealne warunki do plenerowego świętowania, a na widowni zasiadło mnóstwo ludzi: od dumnych mam i tatusiów, przez babcie i dziadków, aż po najmłodszych mieszkańców naszej lokalnej społeczności.

Muzyczna uczta na scenie

Program artystyczny, przygotowany przez wykonawców związanych z SOK „Stokrotka”, zachwycił zróżnicowaniem i poziomem wykonania:

  • Soliści Małej Akademii Wokalnej – swoimi czystymi, pełnymi emocji głosami wzruszyli publiczność do łez. Młodzi artyści pokazali ogromny talent i wielkie serca.
  • Zespół Lokalne Babki – dawka niesamowitej energii, folku i humoru, która błyskawicznie poderwała publiczność do wspólnego klaskania i śpiewu.
  • Karolina Karpińska i Szymon Piątkowski – ich wyjątkowy występ poświęcony swoim mamom, był idealnym dopełnieniem tego majowego popołudnia.

Dziękujemy wszystkim mamom za Waszą obecność, a artystom za stworzenie tak pięknego, rodzinnego klimatu. To był zdecydowanie udany dzień – śmiało możemy ogłosić: MAMY To!

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez SOK „Stokrotka”!