Integracja, doświadczenia, ale przede wszystkim dobra zabawa! Podsumowanie Zimowej Edukacji Kulturalnej w Stokrotce

Od 12 do 16 lutego trwała Zimowa Edukacja Kulturalna organizowana przez Spółdzielczy Ośrodek Kultury „Stokrotka”. Trzydziestka młodych, zdolnych i przebojowych dzieci spotkała się z nami, aby aktywnie spędzić pierwszy tydzień ferii

Zimowa Edukacja Kulturalna to w „Stokrotce” niemalże tradycja. Tego roku nie mogło być inaczej. W poniedziałek (16 lutego) do murów ośrodka przybyła trzydziestka młodych, głodnych wrażeń ludzi.

W trakcie całego tygodnia zdążyliśmy odwiedzić Bydgoskie Multikino, Basen w Świeciu i Family Park w Bydgoszczy. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych nasz wesoły autobus zawsze bezpiecznie dowoził nas do celu.

Grupa z którą mieliśmy przyjemność pracować podczas tegorocznej ZEK, to przezdolne maluchy, które chcą poznawać świat i wolny czas kochają spędzać aktywnie.

Ujawniły się wśród uczestników wyjątkowe talenty, modelowanie z plasteliny, malarstwo czy śpiew, które po wycieczkach grupa mogła szlifować w murach ośrodka.

Po raz kolejny bezpiecznie udało nam się przeprowadzić Zimową Edukację Kulturalną i z tego miejsca chcemy podziękować rodzicom za zaufanie, a dzieciom życzyć samych sukcesów i… do zobaczenia!