Stokrotka grała z WOŚP! Blok artystyczny został nagrodzony gromkimi oklaskami

28 stycznia w Świeckiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku uczestnicy zajęć wokalnych działających w Spółdzielczym Ośrodku Kultury „Stokrotka” stanęli na wysokości zadania i swoim głosem wspierali WOŚP

Jak co roku z wielką radością uczestniczyliśmy w obchodach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już tradycją dla naszych wokalistów stało się coroczne wsparcie akcji, tym co potrafimy najlepiej, czyli – swoim głosem.

Nasi reprezentanci z Małej Akademii Wokalnej (Aleksandra Michalska, Amelia Kotecka, Daria Pruska, Karolina Kreja, Karolina Karpińska, Marzena Lipkowska, Lena Ostrowska, Małgorzata Dittman) zaprezentowali się solo, w duecie, w trio, a na koniec bloku artystycznego wykonali wspólnie „Co mi Panie dasz” z repertuaru zespołu Bajm.

Zaprezentował się również działający pod okiem Adrianny Balewskiej chórek wokalny, wykonując utwór z bajki Zwierzogród – „Nie bój się chcieć”.

Fundusze zebrane podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną przekazane na leczenie płuc po pandemii Covid-19. 

Z tego miejsca chcieliśmy bardzo podziękować organizatorom za działanie i zaplanowanie tak pięknego wydarzenia. Wielkie podziękowania kierujemy, także do osób, które wsparły 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Do zobaczenia!