Wyjedź z nami do teatru im. Williama Horzycy w Toruniu

Wyjedź z nami do teatru im. Williama Horzycy w Toruniu! 24 października. Zbiórka przy budynku SOK „Stokrotka” w Świeciu o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy! 

MIEJSCE: Teatr im. Williama Horzycy

DATA: 24.10.2023

BILET: 80 zł

(w cenie transport, bilet wstępu i ubezpieczenie)

 

OPIS SPEKTAKLU:

Cud to farsa, która przeniesie nas do słonecznej Hiszpanii, wypełnionej melodiami prosto z Andaluzji. Hubert, biznesmen w średnim wieku, wyrusza w podróż przez Europę, by spotkać się z adwokatem w sprawie rozwodu. Z powodu awarii samochodu jest zmuszony zatrzymać się w San Miguel. Jedyny wolny pokój w mieście nie odpowiada wymaganiom biznesmena, a na dodatek właściciel hotelu (Juan) dokwaterowuje Hubertowi młodą autostopowiczkę (Nelli).

Nieporozumienia i niesnaski zdanych na siebie lokatorów, doprowadzają do niezwykłej sytuacji – „cudu andaluzyjskiego”. Na skutek działania siły wyższej Hubert i Nelli zamieniają się ciałami. A to dopiero początek tej zwariowanej farsy. Akcja nabiera tempa, gdy w hotelu pojawiają się Róża i Benny – partnerzy dwójki bohaterów, którzy nie maja pojęcia z kim tak naprawdę mają do czynienia.

Dzięki szczerym rozmowom uświadamiają sobie, co w życiu jest najważniejsze. Obie pary – Róża i Hubert z dwudziestopięcioletnim stażem małżeńskim oraz Nelli i Benny znający się od sześciu miesięcy – dochodzą do tego samego wniosku: „odkryliśmy na nowo, czym jest miłość. I to jest prawdziwy cud”.

źródło: https://teatr.torun.pl/spektakle/cud/

Jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z nami przez zakładkę kontakt.